3b821b73-3165-408d-b83a-55caf0600016 2

WSV de Karperskuyl

Haven2

Openingstocht 20 en 21 april

Geplaatst op 16-03-2024  -  Categorie: Algemeen

Openingstocht  WSV De Karperskuyl  20-21 April 2024

Het voorjaar is al weer begonnen en zo langzamerhand begint het vaarseizoen 2024. Dit jaar organiseren wij, Gerry en Elles Dessing, de openingstocht voor de leden van de WSV de Karperskuyl in het weekend van 20 en 21 april 2024.

Zaterdag 20 April om 09:30 uur starten wij met een kop koffie in ons clubhuis.

Rond 10:30 uur wordt de Ottobrug gedraaid en gaan we via Enkhuizen richting Medemblik. ( eerder vertrekken is natuurlijk ook mogelijk alleen minder gezellig).

In Medemblik aangekomen meren we aan bij de Pekelharinghaven. De bedoeling is dat wij met z’n allen langs de kant van de kade ter hoogte van Kasteel Radboud komen te liggen. De Havenmeester zal een ieder begeleiden naar de juiste ligplaats. Het is daarom van belang dat bij de reservering de volgende gegevens van het schip worden vermeld:  1 - naam van het schip,

2 - type schip, motor boot of zeilboot

3 - lengte en breedte schip,

4 - aantal personen 

Neem alvast een kijkje in de haven van Medemblik https://stadshavensmedemblik.nl/

Het tarief voor het liggeld is vastgesteld.  Het liggeld dient een ieder bij het havenkantoor zelf af te rekenen. 

Hier inschrijven

In Medemblik houden wij rond 17:00 uur de steigerborrel.

Om 18:30 uur worden wij verwacht in Restaurant “ De Driemaster” waar wij gezellig met zijn allen kunnen dineren. Wij kunnen ongedwongen en onbeperkt genieten van verschillende heerlijke gerechtjes. Het eten kost 34 euro per persoon en de drankjes worden per persoon later afgerekend.

Zie ook http://www.restaurantdedriemaster.nl

Zondagochtend kunnen de wandelaars onder ons een wandeling door Medemblik maken.
Om 10:30 uur drinken we koffie op de wal. Daarna vertrekken wij richting de thuishaven in Hoorn. 
In Hoorn zullen we het weekend afsluiten onder een genot van een borreltje in ons clubhuis de Karperskuyl.

vóór ZONDAG 7 April deelname openingstocht doorgeven:

(PS: niet betalen is ook niet mee-eten. Natuurlijk zijn jullie óók zonder mee te eten van harte welkom!)


Welkom bij WSV de Karperskuyl

De brug wordt bediend door leden van de watersportvereniging De Karperskuyl en in de haven zijn voornamelijk vaste ligplaatsen te vinden. Voor passanten is een tijdelijk verblijf in de Karperskuyl niet gebruikelijk.

Club gebouw

Alle zondagen is onze mooie club gebouw geopend  van 16.00 uur tot 20.00 uur

Dit is de plek om aanstaande reizen te bespreken en/of terug te blikken op de mooie avonturen die we beleeft hebben.

Maar natuurlijk ook voor drankje geserveerd door een van onze bar vrijwilligers.

Openingstocht 20 en 21 april

Openingstocht  WSV De Karperskuyl  20-21 April 2024 Het voorjaar is al weer begonnen en zo langzamerhand begint het vaarseizoen 2024. Dit jaar organiseren wij, Gerry en Elles Dessing, de openingstocht voor de leden v...

Webcam haven

De haven heeft een webcam, lekker vanuit thuis even de haven bekijken.Ga hier naar de webcam WSV de karperskuyl De webcam is getest op iphone, ipad, Google chrome en modzilla firefox.Het werkt niet onder windows ex...

Opbrengst zonnepanelen update

De panelen zijn geplaatst eind september 2020.In het jaar 2020 3 maanden totaal 1,5 MWhIn het jaar 2021 totaal 14,6 MWh.In het jaar 2022 totaal 16,6 MWh.Jan 2023 tot zondag 6 augustus 10,9 MWh

Er wordt nog hard gewerkt

Tijdens de jaarlijkse 2 werkdagen die we als club organiseren om onze haven bij te houden zijn er altijd nog klussen die niet op een klusdag gedaan kunnen worden of niet afgemaakt kunnen worden. Gelukkig hebben we no...

Openingstocht 2023

29 en 30 april hebben we weer een mooie openingstocht gemaakt naar de Block van Kuffelen. Cees had een prachtige wandeltocht in elkaar gezet en had ook een perfect diner samengesteld. Al weken was het matig weer maar...

Wijziging marifoon kanalen

Ter informatie: Met ingang van 1 januari 2023 is het VHF Data Exchange System (VDES) in gebruik genomen. Het VDES is een nieuw maritiem communicatiesysteem voor digitaal berichtenverkeer. Voor de invoering van VDES ...

Evenementen

2024 Activiteit

passanten vergoeding
13 april
zaterdag
09:00 tot
17:00
Eerste werkdag
20 - 21 april
za - zo (2 dagen)
09:00 Openingstocht
9 - 12 mei
do - zo (4 dagen)
Rondje Noord Holland voor leden Karperskuyl
14 september
zaterdag
08:00 tot
22:00
8 Uurs
27 - 29 september
vr - zo (3 dagen)
19:00 Sluitingstocht
5 oktober
zaterdag
09:00 tot
17:00
2e Werkdag
12 oktober
zaterdag
20:00 Jubileum feest

Slideshow

Club activiteiten

Werkdag

Vanuit de leden en donateurs onderhouden een aantal technische mannen op regelmatige basis onder andere het gebouw, tuin en technische installaties.Elk voorjaar en najaar hebben we onze klusdag een van deze twee dagen...

Shantyman Kaap Hoorn

Shantyman Kaap Hoorn is een meerstemmig shantykoor uit Hoorn (NH). Hoorn is een oude V.O.C. stad aan het Markermeer. Het koor zingt shanties, seasongs en nautische folk. Het koor bestaat sinds 1995, en oefend elke ...

Bardienst

Bardienst Karperskuyl. Elke zondag is de bar geopend van 16.00 to 20.00 uur.De bar wordt gedraaid door vrijwilligers, dit kunnen leden of donateurs zijn.Bar vrijwilliger worden geef u dan op bij een van de bestuurs...


foto-club-breed